Înscriere

Alatura-te celor peste 7000 de persoane înscrise in Asociația Colegiul Pacienților. Doar uniți putem schimba ceva.

Înscrierea în Colegiul Pacienților nu necesită plata unei taxe de înscriere sau contribuții lunare. Pentru a ne susține activitatea colectăm formularul 230 și 200, ne bazăm pe donațiile benevole ale membrilor noștri și pe sponsorizările partenerilor corporate.

Prin trimiterea acestui formular de adeziune certific autenticitatea informațiilor declarate și înscrierea în Asociația Colegiul Pacienților. Împuternicesc asociația să mă reprezinte în negocierile colective cu instituțiile publice și private responsabile de livrarea și reglementarea serviciilor medicale, medicamentelor și a asigurătorilor publici și privați de sănătate.

Asociația Colegiul Pacienților nu foloseste datele personale ale membrilor în scopuri comerciale, de publicitate sau marketing și este înregistrată ca operator de date cu caracter personal conform legislației în vigoare.