Summitul de Integritate pentru Prosperitate – 24 aprilie 2018, Târgu Jiu

Transparency Internațional România, Rotary Club Târgu Jiu, Griffiths School of Management, Colegiul Pacienților, Deutsche Bank Global Technology și Universitatea „Constantin Brâncuși” din Târgu Jiu vă invită să luați parte la:

Summitul de Integritate pentru Prosperitate

Evenimentul va avea loc marți, 24 aprilie 2018, începând cu ora 16:00 în cadrul Amfiteatrului „Horațiu Mălăele”, Universitatea „Constantin Brâncuși” din Târgu Jiu.

Aflat la cea de-a XXI-a ediție, summitul promovează integritatea ca element cheie al succesului în dezvoltarea mediului public și privat.

Agenda summitului de Integritate pentru Prosperitate – 24 aprilie 2018, Târgu Jiu

16:00 – 16:20 Deschiderea evenimentului – Prof.univ.dr.ing. Ștefan Ghimiși, Președinte Rotary Club Târgu Jiu

16:20 – 16:50 Marian V. Popa, Director Deutsche Bank Global Technology Center România

Integritate @ RO

16:50 – 17:20 Conf. univ. dr. Victor Alistar, Director Executiv Transparency Internațional România

Soluții de antreprenoriat social și mobilizare pentru integritate și prosperitate.

17:20 – 17:50 Cristian Sas, Președinte Colegiul Pacienților

Integritatea în Sănătate

17:50 – 18:20 Prof. univ. dr. Adrian Gorun, Președinte Senat Universitatea „Constantin Brancuși” din Târgu Jiu

Virușii culturali, virușii proiectați și idealul etic