Colegiul Pacientilor isi propune sa promoveze standarde etice si de trasparenta la cel mai inalt nivel, in acest scop ne angajam sa imbunatatim permanent mijloacele de comunicare si trasparenta in relatia cu membrii si societatea.

Echipa de management executiv central (update: Iunie 2017)

Angela Pernes_

Director Executiv – Angela Pernes (Oradea)

e-mail: angela.pernes@colegiulpacientilor.org

Director Operatiuni – Marilena Nicolae (Bucuresti)

e-mail: marilena.nicolae@colegiulpacientilor.org

Sediul Central: B-ul. A. I. Cuza 98, et.5, ap.22, Bucuresti

Rodica Stan colegiul pacientilor

Director Marketing – Rodica Stan (Bucuresti)

e-mail: rodica.stan@colegiulpacientilor.org

Sediul Central: B-ul. A. I. Cuza 98, et.5, ap.22, Bucuresti

Presedintele asociatiei – Cristian Sas ( Bucuresti)

e-mail: cristian.sas@colegiulpacientilor.org

Sediul Central: B-ul. A. I. Cuza 98, et.5, ap.22, Bucuresti

Adrian-Badescu presedinte regiunea vest colegiul pacientilor

Presedinte regiunea Vest – Adrian Badescu (Timisoara)

e-mail: adrian.badescu@colegiulpacientilor.org

ilarie.baila presedinte colegiul pacientilor regiunea transilvania

Presedinte regiunea Transilvania – Ilarie Baila (Cluj)

e-mail: ilarie.baila@colegiulpacientilor.org

 

petre diculescu presedinte colegiul pacientilor dobrogea

Presedinte regiunea Dobrogea – Petre Diculescu (Constanta)

e-mail: petre.diculescu@colegiulpacientilor.org

 

 

Vice-Presedinte dezvoltare, membru fondator – Dragos Diculescu ( Bucuresti )

e-mail: dragos.diculescu@colegiulpacientilor.org

Sediul Central: B-ul. A. I. Cuza 98, et.5, ap.22, Bucuresti

 

 

Colegiul Pacientilor – Asociatie de pacienti – Drepturile Pacientilor – Asociatii de pacienti