Pentru înscriere/înregistrare cu cont pe site, click aici.

Activează-ți contul acum si începe sa acumulezi puncte chiar de azi! Pentru a beneficia GRATUIT de toate avantajele membrilor noștri, te invităm să îți activezi contul aici.

Pentru Înscriere

ca membru

în Asociația Colegiul Pacienților

poți completa formularul de mai jos:

Alatura-te celor peste 7000 de persoane înscrise in Asociația Colegiul Pacienților. Doar uniți putem schimba ceva.

Înscrierea în Colegiul Pacienților nu necesită plata unei taxe de înscriere sau contribuții lunare. Pentru a ne susține activitatea colectăm formularul 230 și 200, ne bazăm pe donațiile benevole ale membrilor noștri și pe sponsorizările partenerilor corporate.

Prin trimiterea acestui formular de adeziune certific autenticitatea informațiilor declarate și înscrierea în Asociația Colegiul Pacienților. Împuternicesc asociația să mă reprezinte în negocierile colective cu instituțiile publice și private responsabile de livrarea și reglementarea serviciilor medicale, medicamentelor și a asigurătorilor publici și privați de sănătate.

Asociația Colegiul Pacienților nu foloseste datele personale ale membrilor în scopuri comerciale, de publicitate sau marketing și este înregistrată ca operator de date cu caracter personal conform legislației în vigoare.

„Colegiul Pacienților este organizația care susține activ drepturile pacienților din România. Colegiul Pacienților își propune să îmbunătățească accesul la servicii medicale de calitate, să educe publicul și să ofere sprijin pacienților și familiilor acestora. Pe site-ul Colegiul Pacienților veți găsi informații esențiale despre drepturile pacienților, ghiduri utile, resurse pentru prevenirea și gestionarea afecțiunilor, precum și ultimele noutăți din domeniul sănătății. Alăturați-vă Colegiul Pacienților și contribuiți la crearea unui sistem de sănătate mai bun! Colegiul Pacienților este partenerul vostru de încredere în lupta pentru sănătate și drepturi egale.”