Consiliere psihologica telefonica gratuita

Colegiul Pacientilor ofera consiliere psihologica telefonica gratuita in limba Romana. Serviciul poate fi apelat din orice tara. Ariile terapeutice acoperite sunt:


Asociatia Colegiul Pacientilor doreste sa vina in sprijinul persoanelor aflate in dificultate emotionala, cauzata de pandemie ( izolare, pierderea persoanelor dragi, probleme economice) si infiinteaza o linie telefonica pentru consiliere psihologica gratuita.

Sedintele de consiliere telefonica vor fi adaptate nevoilor individuale ale persoanelor care solicita suport psihologic. Serviciile gratuite se adreseaza deopotriva adultilor, copiilor si varstnicilor, fiind o forma perfecta de consiliere psihologica chiar si pentru cuplurile atat de incercate in aceasta perioada.


Programeaza-te acum la nr. de tel:  0764 700 421