Sărbătorim Ziua Mondială a Sănătății și oferim 25% reducere la consultații

În data de 7 aprilie, în fiecare an, este marcată Ziua Mondială a Sănătăţii, eveniment ce are ca scop evidenţierea unei teme de sănătate specifice unui domeniu prioritar ce afecteaza sanatatea globala.

Anul acesta, ziua mondială a sănătății este dedicată sănătății planetei noastre. Prin campania lansată de OMS „Planeta noastră, Sănătatea noastră”, se dorește creșterea nivelului de informare si constientizare asupra măsurilor urgente necesare pentru a menține planeta și oamenii sănătoși.

De ziua sănătății tale, Colegiul Pacienților îți oferă 25% reducere la consultații, tratamente și îngrijiri la domiciliu. Avem grijă de sănătatea ta și a celor dragi!

Programează acum o vizită la tine acasă! Profită de reducerea de 25% pâna luni 11 aprilie.

Pentru mai multe informații si programări ne puteți contacta la 0721 309 825.